TALEP DOĞRULTUSUNDA BASKI


HATALARIN HER AŞAMADA DÜZELTİLEBİLDİĞİ, KÜÇÜK HATALARIN HER AN GİDERİLEBİLDİĞİ SİSTEM

Sistemin yazarlarımızın en çok işine yarayan özelliklerinden birisi şudur ki; kitabınızın ilk baskını elinize aldığınızda imla hataları, anlam bozuklukları ya da sonradan değiştirmek istediğiniz hoşunuza gitmeyen cümleler varsa eğer, böyle bir durumla karşılaştığınızda yapmak istediğiniz tüm düzeltmeleri kolaylıkla, çok cüzi rakamlar karşılığında düzeltebiliyorsunuz. İkinci Adam Yayınları olarak değişiklik başına yalnızca 15 TL alıyor, yapmak istediğiniz tüm değişikleri dilediğiniz anda gerçekleştirebiliyoruz. Talep Doğrultusunda Baskı sisteminde kitabınız gelen talepler doğrultusunda üretildiğinden dolayı, bu çalışma sisteminde gelen ilk siparişle birlikte kitabınız yeniden, düzeltilmiş haliyle okura ulaştırılıyor.

İLK ETAPTA 100 ADET BASKI

Talep Doğrultusunda Baskı sisteminde kitabınız ilk etapta 100 adet basılıyor, 10 adedi tanıtım yapabilmeniz amacıyla size veriliyor ve yayınevimizde kalan 90 adedin tükenmesi sonucunda kitabınız hemen 100 adet daha basılıyor. Tükenen her 100 kitabın ardından 100 adet kitap daha basıyoruz. Yazar basılan her 100 adet kitaptan 10 adet kitap alma hakkına sahip oluyor. Yüzde elli indirimle istediği kadar istediği kadar kitap alabilme hakkına sahip oluyor.

TÜM ONLİNE KİTAPÇILARDA VE TALEP EDEN TÜM GERÇEK KİTABEVLERİNDE SATIŞ İMKÂNI SAĞLIYORUZ

Talep Doğrultusunda Baskı sistemi ile kitabınız Türkiye’nin küçük büyük tüm online kitabevlerinde satışa çıkıyor, talep eden tüm kitabevlerine gönderiliyor ve alışılagelmiş dağıtım sisteminin dışına asla çıkılmıyor. Kitabınız yayınlandıktan sonra yine aynı şekilde tanıtım bülteni tüm kitabevlerine gönderiliyor ve gelen talepler doğrultusunda dağıtım yapılıyor. Talep Doğrultusunda Baskı sisteminde kitabınızın basımı bitmiş olsa da seneler sonra bile talep geldiği zaman yayınevimizce bu talep sizden en ufak bir ücret talep edilmeden karşılanıyor.

Kitaplarınızın yeni siparişi geldiğinde sizin cebinizden herhangi bir ücret çıkmadan kitabınız basılıyor ve satılmaya devam ediyor. Talep Doğrultusunda Baskı sisteminde kitabınız 100 adet de satsa 10 000 adet de satsa, en başta ödediğiniz paranın dışında hiçbir ödeme yapmayacağınızdan dolayı aslında her anlamda kârlı bir iş yapmış oluyorsunuz.

SATIŞLARI ADIM ADIM GÜN GÜN TAKİP EDİN

Yayınevimiz tarafından size verilen kullanıcı adı ve şifreyle satışlarınızı sorunsuz bir şekilde günü gününe online ortamdan takip edebiliyorsunuz. Kitabınızın ne kadar sattığını, ne kadar dağıtıldığını, ne kadar iade geldiğini görebiliyorsunuz ve tüm stratejinizi kitaplarınızın satışına göre planlayabiliyorsunuz.

TALEP DOĞRULTUSUNDA BASKI SİSTEMİNDE ÜCRETLER

Talep Doğrultusunda Baskı sisteminde yayınevimize 80 sayfaya kadar 3800 TL ödüyorsunuz. 81-160 sayfanın aralığında ise kitabınız 4500 TL ödüyorsunuz. 160 sayfadan sonraki her bir sayfa için 15 TL ödeme yapıyorsunuz. Bir örnekle anlatmak gerekirse 200 sayfalık bir kitap için yapmanız gereken ek ödeme 40 x 15 = 600 TL oluyor. Yani 160 sayfaya kadar olan kitabınız için 4500 TL öderken, 200 sayfalık bir kitap için yapmanız gereken ödeme 5100 TL oluyor. Yine eğer kitabınız 300 sayfa ise, 140 x 15 = 2100 TL, toplamda 6600 TL ödeme yapmanız gerekiyor.

6600 TL karşılığında sınırsız baskı imkanı elde ediyorsunuz. Kitabınız 10.000 adet de satılsa bir daha sizden kesinlikle tek bir kuruş talep edilmiyor. Bir kez ödeme yapıp yıllarca kazanıyorsunuz. Her 250 adet kitap satışında telif ödemesi hesabınıza nakit olarak yatırılıyor.

TALEP DOĞRULTUSUNDA BASKI SİSTEMİNE NELER DAHİL?


MERAK ETTİKLERİNİZ Mİ VAR?

Yayın uzmanlarımızla iletişim kurun, merak ettiğiniz tüm sorularınızı anında yanıtlayalım!

Telefonla ulaşmak için:

(216) 345 95 66
(216) 337 77 30

Whatsapp Hattımız:

0544 345 95 66

E-postalarınız için: ikinciadambasvuru@gmail.com

Daha ayrıntılı iletişim bilgiler için lütfen tıklayın.