TAM PROFESYONEL YAYIN PAKETİ


İDDİALI YAZARLAR İÇİN!

Siz değerli yazarlarımızla birlikte basamaklarını birer birer tırmandığımız yayın dünyasında, sizlere sunduğumuz en iddialı paketlerimizden biri “Tam Profesyonel Yayın Paketi”.

Tam Profesyonel Yayın Paketi, içerdiği kapsamlı ve detaylı editöryel çalışma, her biri kendi alanında uzman tasarımcılarımızın hazırladığı size özel kapak ve iç sayfa tasarımı ile düşüncelerinizi kâğıda dökerken işinizi kolaylaştıracak, eserinizi hayallerinizin ötesine geçirecek bir pakettir.

Tam Profesyonel Yayın Paketi, fikirlerine ışık tuttuğumuz yazarlarımıza aslında standardın çok daha dışında bir hizmet sunmaktadır ve onların hedefledikleri başarılara ulaşması amacıyla İkinci Adam Yayınları'nın oluşturduğu başarıya odaklı bir sistemdir.

EDİTÖRYEL HİZMET / KAPAK TASARIMI / MİZANPAJ

İkinci Adam Yayınları olarak Tam Profesyonel Yayın Paketi'yle birlikte öncelikle kelime hatalarını, anlam bozukluklarını, gramer yanlışlıklarını düzeltiyoruz. Geniş bir editöryel ekiple birlikte hareket eden yayınevimiz, yazarlarımızla bu aşamada sık sık görüşüyor ve yazarlarımızı daha iyi anlayarak çalışmaların editörlüğünü tamamlamaya özen gösteriyor. Yine kitabınızın iç sayfa düzenini ve kapak tasarımını da arkadaşlarımız hızlı bir şekilde düzenliyorlar.

ÜRETİM

Tam Profesyonel Yayın Paketi birinci sınıf Enzo ya da Holmen kitap kâğıdıyla ülkemizdeki öncü matbaalarda, kendi baskı makinelerimizde, renkli ofset kapak kalitesiyle sizin arzu ettiğiniz baskı adedi ve talep ettiğiniz özelliklere uygun olarak basılmaktadır.

Dilerseniz renkli baskı, 1. hamur ya da kuşe kâğıt, kalın cilt, kapakta kabartma (gofre), lokal lak, yaldızlı baskı vb. seçeneklerden de yararlanabilirsiniz.

Atılmış olduğunuz bu engin yazarlık serüveninizde diğer popüler yazarlarla olan rekabetinizde gücünüze güç katacak bu paket, yayınevimizin tecrübesi ve yazarlarımızın istekleri doğrultusunda yoğrulmuş, beğeninize sunulmuştur.

PAZARLAMA / SATIŞ

Tam Profesyonel Yayın Paketi ile birlikte çalışmanızın başarılı olması durumunda kitabınızdan ticari bir kazanç da sağlayabilirsiniz.

Şimdiye dek yüzlerce yazarımız bu paket ile yayın dünyasına merhaba dediler ve birçok yazarımız bu paket ile yalnızca kitaplarını yayınlatmakla kalmadılar, aynı zamanda oldukça önemli kârlar da elde edip, bu kârlarla birlikte yeni kitaplarını da hazırlamaya koyuldular.

Tam Profesyonel Yayın Paketi’nde sistem şu şekilde işliyor; kitabınız basıldıktan sonra 200-300 adedi, (gelen talepler doğrultusunda bu miktar azalabiliyor veya çoğalabiliyor) ülke çapındaki büyük kitabevlerine, dağıtımcılara ve online kitabevlerine gönderiliyor.

Yayınevimiz D&R mağazalarıyla, Remzi Kitabevi birebir çalışmakta, diğer tüm kitabevlerine Türkiye’nin en büyük dağıtım şirketleri Final Dağıtım, Prefix, Emek Kitap ve Kida Dağıtım aracılığı ve ayrıcalığıyla ulaşmaktadır.

Yaklaşık 5000 ayrı noktada, kitap satışı gerçekleştiren hemen her yerde dağıtım gücü olan bu dağıtım firmalarının avantajıyla kitabınıza ülkenin dört bir yanından ulaşmak mümkün olabiliyor.

Kapsamlı dağıtım ağımızı her geçen gün daha da güçlendiriyoruz ve kitap satılan her yerle, herkesle iletişim hâlinde bulunmayı önemsiyoruz.

Bugüne dek Aytuğ Akdoğan, Melodi Baç, Alpcan Candan, Berker Okan, Servet Saygınoğlu, Selim Akgün, Çiler Çelikler, Gülnihal Özer, Cemre Kılıç, Ali Uğur gibi çok önemli isimleri yayıncılık dünyasına kazandırdığımızdan dolayı ve yine bu başarılı isimlere her dönem hızla yeni yazar arkadaşlarımızın katılmasıyla birlikte kitabevleri tarafından da tanınan ve bilinen yayınevi olma özelliğimizi de yıllardır sürdürebiliyoruz.


TAM PROFESYONEL YAYIN PAKETİ'NE NELER DAHİL?


 

MERAK ETTİKLERİNİZ Mİ VAR?

Yayın uzmanlarımızla iletişim kurun, merak ettiğiniz tüm sorularınızı anında yanıtlayalım!

Telefonla ulaşmak için:

(216) 345 95 66
(216) 337 77 30

Whatsapp Hattımız:

0544 345 95 66

E-postalarınız için: ikinciadambasvuru@gmail.com

Daha ayrıntılı iletişim bilgiler için lütfen tıklayın.
Ekstra Baskı Seçenekleri
Birinci Hamur Kağıt Farkı 400 TL
Kuşe Kağıt Farkı 800 TL
Kapakta Yaldız (Gümüş ya da Altın) 400 TL
Kapakta Gofre (Kabartma) 400 TL
Kapakta Lokal Lak (Bölgesel Parlaklık) 350 TL
Boy Farkları 200 - 500 TL arası
Kalın Cilt ve Şömiz Kitap x 8 TL
Renkli Baskı Projeye göre değişiyor
 
Ek Hizmetler
Ayraç (Özel Tasarım) 400 TL
Poster (Özel Tasarım) 400 TL
Kartpostal (Özel Tasarım) 400 TL
E-mail Yoluyla Tanıtım ücretsiz
E- Kitap ücretsiz
Yazar Desteği ücretsiz
Özel Yazar Menajerliği 1500 TL
Facebook - Instagram Tanıtımları ücretsiz