SOSYAL MEDYA

Sosyal medyayı en iyi yöneten, en yoğun paylaşımlar uygulayan yayınevlerinden biri de biziz. Facebook'ta 250 bin civarında takipçimiz var ve bu takipçi oranımız paylaşımlarımızın kalitesi sayesinde her geçen gün daha da artıyor. Facebook’un aktifliğini yitirmesi ile birlikte Instagram’da da büyük bir ilerleme kaydettik ve 200 bine yakın takipçiye ulaştık. Yine Youtube sayfamızda yaptığımız video paylaşımları ile birlikte birçok videomuz binlerce kez görüntülendi ve görüntülenmeye de devam ediyor.

Bilinmesini isteriz ki, ülkemizde ne yazık ki her gün ortalama 200-300 kitap yayın hayatına katılıyor; ne yazık ki diyoruz çünkü kitapların ve yazarların bu kadar çok olduğu fakat okuma oranının bir hayli düşük olduğu bir ülkede hâliyle yeni bir yazarın parlaması ve tanınması çok da kolay olmuyor.

Sektörün zorlukları ve yayıncılık dünyasında güçlü bir rekabet ortamının bulunmasından dolayı yazar menajerliğinin önemi her geçen gün daha da artıyor.

Bir yazarın edebiyat dünyasına katılması, herkes tarafından yazar olarak kabul görmesi için öncelikle küçük çaplı mucizelerin birkaç kez kendisini bulması gerekiyor...

Biz, bu küçük çaplı mucizelerin başkaları yerine sizleri bulabilme olasılığını arttırabilmek adına, sektörü tanıyan, bilen, kimlerin daha iyi işler çıkarabileceğini deneyimleriyle öngörebilen İkinci Adam Yayınları güvencesi altında PR çalışması yapmanızı tavsiye ediyoruz.