SOSYAL MEDYA

Sosyal medyayı en iyi yöneten yayınevlerinden biri de biziz. Facebook'ta 235 bin civarında takipçimiz var ve bu takipçi oranımız paylaşımlarıızın kalitesi sayesinde her geçen gün daha da artıyor. 2014 yılının Facebook'taki parlayan yıldızı olan yayınevimiz, 2015 yılında İnstagram ve Twitter'da da aynı aktifliği ve başarıyı yakalamayı hedeflemektedir.

Ülkemizde ne yazık ki her gün ortalama 200-300 kitap yayın hayatına katılıyor; ne yazık ki diyoruz çünkü kitapların ve yazarların bu kadar çok olduğu fakat okuma oranının bir hayli düşük olduğu bir ülkede hâliyle yeni bir yazarın parlaması ve tanınması da çok kolay olmuyor.

Sektörün zorlukları ve yayıncılık dünyasında güçlü bir rekabet ortamının bulunmasından dolayı yazar menajerliğinin önemi her geçen gün daha da artıyor.

Bir yazarın edebiyat dünyasına katılması, herkes tarafından yazar olarak kabul görmesi için öncelikle küçük çaplı mucizelerin birkaç kez kendisini bulması gerekiyor...

Biz, bu küçük çaplı mucizelerin başkaları yerine sizleri bulabilme olasılığını arttırabilmek adına, sektörü tanıyan, bilen, kimlerin daha iyi işler çıkarabileceğini deneyimleriyle öngörebilen İkinci Adam Yayınları güvencesi altında PR çalışması yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Yine de şunu unutmayın ki hiçbir pr ajansı, size başarılı olmayı, kitabınızı sattırmayı vaad edemez. Pr ajansının görevi sizi en iyi ve en doğru şekilde tanıtmak, okuyucuların ve kitapseverlerin dikkatini çekebilecek çalışmalar içerisinde bulunmaktadır.

Not : Yayınevimiz uzun araştırmalar ve görüşmeler sonrasında ülkemizin en bilinen basın danışmanlarından biri olan Bircan Usallı Silan ve ekibiyle çalışmaya başlamış bulunmaktadır. Türkan Şoray, Filiz Akın, Hülya Koçyiğit, Fatma Girik, Perihan Savaş, Cüneyt Arkın, Ediz Hun, Serdar Gökhan gibi Türk sinemasının dev sanatçılarıyla çalışan Bircan Usallı Silan ve ekibi aynı zamanda Cansın Özyosun, Fuat Güner, Ezo Sunal, Şenay Gürler, Yasemin Hadivent gibi günümüzün popüler isimleriyle de çalışmaktadır. Genç yazarımız Melod Baç'la da çalışan ve çok başarılı işler çıkaran Bircan Usallı Silan ve ekibiyle çalışmak isteyen yazarlarımız yayınevimizle iletişime geçebilirler.