DAĞITIM VE SATIŞ

Yayınevimiz Türkiye'nin en büyük dağıtım firmaları olan, PREFİX, EMEK KİTAP, FİNAL DAĞITIM, KİDA ve ALFA DAĞITIM ile çalışmaktadır. Kitaplarınızın tanıtım bültenleri D&R, Remzi, Nezih, Kitapsan, Kabalcı, İmge, Mephisto, Bursa Kültür Merkezi, Dost Kitapevleri ve bu gibi büyük kitabevleriyle birlikte, birçok şehirde küçük-büyük ölçekli kitapçılara ulaştırılır.

Satış oranlarını arttırabilmek için elinden gelen tüm imkânları kullanan İkinci Adam Yayınları, yayınlanan kitapların D&R, İdefix, Pandora ve bunun gibi tüm online satış sitelerinden de kolaylıkla temin edilebilmesini sağlar.

Kitaplarınızın tanıtım bültenleri D&R, Remzi, Nezih, Kitapsan, Dost vb. kitabevlerine mutlaka gönderilir.

Üstüne basa basa şunu belirtmek isteriz ki, her gün yüzlerce kitabın yayınlandığı, bu kitaplardan çok azının istenilen başarıyı ve satış oranlarını yakalayabildiği ülkemizde hiçbir yayınevinin kitap satışını ve dağıtımını garanti edebilmek gibi bir lüksü olamaz.

İkinci Adam Yayınları olarak biz, yayınladığımız tüm kitapların dağıtımı, tanıtımı, pazarlanması konusunda elimizden gelen tüm çabayı göstermekle birlikte, kitabevlerinin rafında hangi kitabın yer alıp almayacağı konusundaki son sözü tamamıyla kitabevlerinin satın alma yöneticilerinin söylemeleri nedeniyle hiçbir zaman için yazarlarımıza satış ve dağıtım garantisi veremiyoruz. Biz ancak gelen siparişlerin eksiksiz olan dağıtıma gönderebileceğinin garantisini size verebiliriz.

Piyasada ismi olmayan, tanınmamış bir yazarın kitabının ya da kitaplarının satması tamamen tesadüflere, çokça da şansa bağlı bir olaydır. Bazen bir el size doğru uzanır ve sihirli bir dokunuşla kendinizi hiç beklemediğiniz bir anda, hiç beklemediğiniz yerlerde bulursunuz…

İkinci Adam Yayınları, işte o sihirli elin gelip sizi bulması amacıyla faaliyetlerini sürdürürken, hiçbir zaman için hiç kimseye, bu ihtimalin gerçekleşeceği yönünde bir söz ya da garanti veremez.

ÇALIŞTIĞIMIZ KİTABEVLERİ

D&R MAĞAZALARI (TÜM MAĞAZALAR)
REMZİ KİTABEVİ (TÜM MAĞAZALAR)
NEZİH KİTABEVİ (TÜM MAĞAZALAR)
ADA KİTAP
KABALCI
İMGE KİTABEVİ
DOST KİTABEVİ (TÜM MAĞAZALAR)
ARKADAŞ KİTABEVİ
KİTAPSAN (CAĞALOĞLU-ADANA-MERSİN-KONYA-İZMİR)
BURSA KÜLTÜR MERKEZİ
PANDORA
İDEFİX
BEYAZ ADAM (BAKIRKÖY)
GERGEDAN KİTABEVİ (CADDEBOSTAN)
MEPHİSTO (TAKSİM-KADIKÖY)
KEDİ KİTABEVİ (İZMİR)
YAPRAK KİTABEVİ (DENİZLİ)
DOST KİTABEVİ (ESKİŞEHİR)
ADIMLAR KİTABEVİ (ESKİŞEHİR)
İNSANCIL KİTABEVİ (ESKİŞEHİR)
RA KİTABEVİ (TRABZON)
DERYA KİTABEVİ (TRABZON)