DAĞITIM VE SATIŞ

Yayınevimiz Türkiye'nin en büyük dağıtım firmaları olan, FİNAL DAĞITIM, PREFİX, EMEK KİTAP, KİDA ve ALFA DAĞITIM ile çalışmaktadır. Kitaplarınızın tanıtım bültenleri D&R, Remzi, Nezih, Alkım, Kitapsan, Kabalcı, İmge, Mephisto, Seyhan, Ada Kitap, Bursa Kültür Merkezi, Dost Kitapevleri ve bu gibi büyük kitabevleriyle birlikte, birçok şehirde küçük-büyük ölçekli kitapçılara ulaştırılır.

Satış oranlarını arttırabilmek için elinden gelen tüm imkânları kullanan İkinci Adam Yayınları, yayınlanan kitapların İdefix, Kitapyurdu, Pandora ve bunun gibi tüm online satış sitelerinden de kolaylıkla temin edilebilmesini sağlar, takipçi sayısını her gün arttırdığı aktif olarak kullandığı Facebook reklamlarıyla yazarlarının çok büyük bir kitleye ulaşmasına yardımcı olur, talep edilmesi durumunda yazarlarını bir araya getirerek, Hürriyet, Vatan, Radikal, Sabah ve bu gibi ülkenin en çok okunan gazetelerinde küçük bir meblağ karşılığında reklam verilebilmesini sağlar.

Kitaplarınızın tanıtım bültenleri D&R, Remzi, Alkım, Nezih, Kitapsan, Dost, Seyhan vb. kitabevlerine mutlaka gönderilir.

Üstüne basa basa şunu belirtmek isteriz ki, her gün yüzlerce kitabın yayınlandığı, bu kitaplardan çok azının istenilen başarıyı ve satış oranlarını yakalayabildiği ülkemizde hiçbir yayınevinin kitap satışını ve dağıtımını garanti edebilmek gibi bir lüksü olamaz.

İkinci Adam Yayınları olarak biz, yayınladığımız tüm kitapların dağıtımı, tanıtımı, pazarlanması konusunda elimizden gelen tüm çabayı göstermekle birlikte, kitabevlerinin rafında hangi kitabın yer alıp almayacağı konusundaki son sözü tamamıyla kitabevlerinin satın alma yöneticilerinin söylemeleri nedeniyle hiçbir zaman için yazarlarımıza satış ve dağıtım garantisi veremiyoruz. Piyasada ismi olmayan, tanınmamış bir yazarın kitabının ya da kitaplarının satması tamamen tesadüflere, çokça da şansa bağlı bir olaydır. Bazen bir el size doğru uzanır ve sihirli bir dokunuşla kendinizi hiç beklemediğiniz bir anda, hiç beklemediğiniz yerlerde bulursunuz…

İkinci Adam Yayınları, işte o sihirli elin gelip sizi bulması amacıyla faaliyetlerini sürdürürken, hiçbir zaman için hiç kimseye, bu ihtimalin gerçekleşeceği yönünde bir söz ya da garanti veremez.

ÇALIŞTIĞIMIZ KİTABEVLERİ


D&R MAĞAZALARI ( TÜM MAĞAZALAR )
REMZİ KİTABEVİ ( TÜM MAĞAZALAR )
NEZİH KİTABEVİ ( TÜM MAĞAZALAR )
ALKIM KİTABEVİ ( TÜM MAĞAZALAR )
NT MAĞAZALARI
ADA KİTAP
KABALCI
İMGE KİTABEVİ
DOST KİTABEVİ ( TÜM MAĞAZALAR )
ARKADAŞ KİTABEVİ
KİTAPSAN (CAĞALOĞLU-ADANA-MERSİN-KONYA-İZMİR)
BURSA KÜLTÜR MERKEZİ
MİNA KİTABEVİ ( KADIKÖY )
PANDORA
İDEFİX
KİTAPYURDU
PTT KİTAP
İHTİYAR KİTABEVİ ( ANKARA )
BEYAZ ADAM ( BAKIRKÖY )
GERGEDAN KİTABEVİ ( CADDEBOSTAN )
MEPHİSTO ( TAKSİM-KADIKÖY )
ROBİNSON CRUSOE ( TAKSİM )
KEDİ KİTABEVİ ( İZMİR )
YAPRAK KİTABEVİ ( DENİZLİ )
DOST KİTABEVİ ( ESKİŞEHİR )
ADIMLAR KİTABEVİ ( ESKİŞEHİR )
İNSANCIL KİTABEVİ (ESKİŞEHİR)
RA KİTABEVİ ( TRABZON )
DERYA KİTABEVİ ( TRABZON )