REKLAM VE TANITIM DESTEĞİ

İkinci Adam Yayınları olarak yazarlarımızın kitaplarının başarılı olması için hemen her türlü çalışmayı gerçekleştiriyoruz. Sizleri kitap dünyasının en başarılı ve fiyatı en uygun menajerleriyle tanıştırdığımız gibi yazılı ve görsel basında adınızın geçmesi için en uygun şartları da hazırlıyoruz.

Reklam için ayıracağınız bütçenizi bize bildirmenizle birlikte size bir reklam paketi sunuyoruz ve bu sunduğumuz reklam paketiyle birlikte en uygun şartlarla en uygun reklamın nasıl yapılabileceği konusunda sizlerle birlikte görüşmeler yapıyoruz.

Ayrıca Gazete Onsekiz, İkinci Adam Gazetesi, Eksi Kırk Gazetesi, Oyun Bozan Gazetesi, İtibar Gazetesi, İki Taraf Gazetesi, Ayrı Telden Gazetesi, Dirliksiz ve Edebiyat Habercisi adlı gazete ve dergilerimizde kitaplarınızın tanıtımına ücretsiz olarak yer veriyor, yazılarınızı yayınlayarak daha geniş kitlelerce tanınmanız için yine özel bir çaba harcıyoruz.

İkinci Adam Dükkan / Mekân adlı tanıtım, reklam, ürün tasarımlarının bulunduğu harikulade bir satış mağazasında yazarlarımızın kitaplarını ve yan ürünlerini tüm dünyaya tanıtıyor ve satışını gerçekleştiriyoruz.

Ayraç – Mıknatıslı Ayraç, Mini Tanıtım Kitabı gibi size özel tasarımlarımızla kitabınızın tanıtımını en kolay, en ucuz ve en hızlı bir şekilde gerçekleştireceğiniz, kitap satışlarını hızlandırabilecek çalışmalarda da hep yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.