KAMPANYALAR

KAMPANYA – 1 ÖDEMEYİ PEŞİN YAPIN YÜZDE ON İNDİRİM KAZANIN!

Peşin ödemelerde yüzde 10 iskonto!
Tüm kartlara vade farkı olmadan 9 taksitte ödeme seçeneği!

KAMPANYA – 2 BU KAMPANYAYI SADECE İKİNCİ ADAM YAYINLARI’NDA BULABİLİRSİNİZ!

500 adet kitabı kitabevlerinde, fuarlarda, imza günlerinde tükenen tüm yazarların; ikinci, üçüncü ve devam eden diğer tüm baskılarını biz karşılıyoruz...
Bu kampanyayı sadece İkinci Adam Yayınları yapabilir!
500 adet kitap yayınlatın, aradaki fiyat farkını kitabınızın reklamlarına ayırın!
İkinci Adam Yayınları olarak; hızlı bir büyüme yaşadığımız son dönemle birlikte yazarlarımıza önemli destekler vermeyi sürdürüyoruz.
Hem kâğıt israfını önlemek, hem de başarılı olabilecek yazarların önünü açmak, 500 adet ile 1000 adet arasında ortaya çıkan fiyat farklılığıyla yazarlarımızın kendi kitapları için son derece önemli olan reklam bütçelerini oluşturabilmelerine fırsat yaratabilmek adına, 500 adet kitabı tükenen yazarların dahi bir sonraki baskılarını üstleniyor, ülke çapındaki tüm yazar adaylarına sağlayabileceğimiz en iyi şartları sunmaya devam ediyoruz.

KAMPANYA - 3

500 adet kitabı kitabevlerinde ve fuarlarda tükenen her yazarın ikinci, üçüncü ve diğer tüm baskılarını karşılamakla kalmıyor, aynı zamanda bu yazarların yayınlamak istediği diğer kitapların da tüm maliyetlerini biz üstleniyoruz.
Evet, yanlış duymadınız!
İlk kitabınızda 500 adet kitabınızın kitabevlerinde, fuarlarda, imza günlerinde tükenmesi durumunda yazdığınız diğer kitaplarınızı ücretsiz yayınlıyor, sizi derhâl telifli yayıncılığa terfi ettiriyoruz...