E-KİTAP

E-kitap tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de her geçen gün hızla daha da yaygınlaşıyor. Kitabınızı internet üzerinden tüm dünyadaki okurlarınıza birkaç saniye içerisinde cazip fiyatlarla ulaştırabilirsiniz.

Kitabınızı yalnızca e-kitap olarak yayın dünyasına sokmak istiyorsanız e-kitap paketi tam da sizin için.

Eseriniz matbaada baskıya gönderilmeyecek yalnızca internet üzerinden, online kitap satış mağazalarından satışa çıkacak ve okurlarınızın bilgisayarlarına, tabletlerine, cep telefonlarına kolaylıkla indirilebilecektir.

Üretim Olmadığı İçin Maliyet de Yok!

E-kitap sisteminin en önemli avantajı fiziksel bir üretim içerisine girilmediğinden, kitabınızın hazırlığının ve satışının çok daha düşük maliyetlerle gerçekleştirilebiliyor olmasıdır. Bu durum kitabınızın satış fiyatına da yansıyor doğal olarak, okurlarınız da üretim maliyeti son derece düşük olan kitabınızı okumak istediklerinde, normal kitaplardan ortalama % 50 daha ucuz bir fiyata kitabınızı temin edebiliyorlar.

Revizyon Yapma Kolaylığı

Kitabınız baskıya girmediğinden, metninizde değişiklikler talep ettiğinizde, bize istediğiniz değişiklikleri açıkça bildirmenizle birlikte talep ettiğiniz tüm değişiklikler hızla gerçekleştiriliyor. Yapılan değişikliklerinizle birlikte dosyanız, kitabınızın sanal satışını gerçekleştiren online kitabevlerinde güncelleniyor ve kitabınız güncellenmiş haliyle yeniden satışa çıkıyor.

Kâr Etme Durumu

Kitabınız süresiz olarak online kitabevlerinden satılır ve her 250 adet e-kitap satışının gerçekleşmesi ile birlikte size yüzde yirmi oranında telif hakkı ödenir. Kitabınızın fiyatını siz belirleyebiliyorsunuz ve satış miktarlarını da web sitemiz üzerinden şifrenizi, kullanıcı adınızı girerek adım adım takip edebiliyorsunuz.

Editöryel Hizmet

E-kitap yayın paketimizde çok cazip bir ücret karşılığında (kelime başına 0,03 TL) kitabınız profesyonel bir editör tarafından gözden geçiriliyor. İkinci Adam Yayınları’nın uzman editörleri tarafından kitabınızda yer alan tüm imla hataları, anlam bozuklukları düzenleniyor ve düzenlenen tüm bölümler kırmızıyla işaretlenerek size bildiriliyor. Yine sizin onayınızla birlikte kitabınız satışa açılıyor ki, e-kitap ile kitabınız, baskı süreci olmadığından dolayı çok daha hızlı bir şekilde yayın dünyasındaki yerini alıyor.

Düz metin: 1500 TL

Tasarımlı: 2000 TL

E-KİTAP PAKETİ'NE NELER DAHİL?

MERAK ETTİKLERİNİZ Mİ VAR?

Yayın uzmanlarımızla iletişim kurun, merak ettiğiniz tüm sorularınızı anında yanıtlayalım!

Telefonla ulaşmak için:

(216) 345 95 66
(216) 337 77 30

Whatsapp Hattımız:

0544 345 95 66

E-postalarınız için: ikinciadambasvuru@gmail.com

Daha ayrıntılı iletişim bilgiler için lütfen tıklayın.