DOĞRUDAN BASKI PAKETİ

Üniversitelere, kamu kurum ve kuruluşlarına toplu kitap satışı yapabilecek bir sosyal statüye mi sahipsiniz? Sevdiklerinize unutamayacakları bir armağan olarak kitabınızı mı hediye etmek istiyorsunuz?

Doğrudan baskı sistemi şirket kitapları, üniversiteler veya kamu kurumları için oldukça uygun bir sistemdir.

Kurumların kendi dağıtım imkânlarıyla paralel doğrultuda gelişen bu pakette yazarlarımız yayınlamak istedikleri kitapları oldukça uygun bir bütçeyle mal edebilirler.

Doğrudan Baskı sistemiyle kitabınız yine baskı kalitesinden asla ödün vermeden on beş gün içerisinde adresinize gönderilir.

Kitabınız ile ilgili editöryel bir çalışma yapılmadığından dolayı kitabınızı dağıtıma sokmuyoruz, ancak metnin gözden geçirilmesinin ardından online kitap satış sitelerinde kitabınızı satışa sunabiliyoruz.

HEM BÜTÇENİZE HEM DE GÖNLÜNÜZE GÖRE!

Doğrudan Baskı sistemi eksiksiz bir kitap elde etmek amacıyla siz değerli yazarlarımız için oluşturulmuş bir pakettir.

Fiyatının daha ekonomik olması editöryel çalışma yapılmaması ve satış anlaşması olmadığındandır.

Ancak diğer tüm paketlerimizdeki hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız İkinci Adam Yayınları olarak sizlere bu servisleri “ekstra” adı altında sunuyoruz.

Kitabınızın satışa açılması, editöryel çalışmasının yapılması, kâğıt kalitesi, eserinizin boyutunda herhangi bir değişiklik yapmak sizin isteğinize kalmış.

Herhangi bir ekstra istemiyorsanız, standart olarak kitabınız 13,5 x 19,5 cm boyutlarında, Enzo ya da Holmen kitap kâğıdına, 1. sınıf 2. hamur kitap kâğıdıyla, Amerikan Bristol kapak kâğıdıyla üretiliyor.

DOĞRUDAN BASKI PAKETİ'NE NELER DAHİL?

MERAK ETTİKLERİNİZ Mİ VAR?

Yayın uzmanlarımızla iletişim kurun, merak ettiğiniz tüm sorularınızı anında yanıtlayalım!

Telefonla ulaşmak için:

(216) 345 95 66
(216) 337 77 30

Whatsapp Hattımız:

0544 345 95 66

E-postalarınız için: ikinciadambasvuru@gmail.com

Daha ayrıntılı iletişim bilgiler için lütfen tıklayın.