AZ ADETLİ YAYIN PAKETİ

ESERİNİZİ TESCİL ETMEK İÇİN EN İDEAL YOL

ESERİNİZİ TESCİL ETMEK VE EŞİNİZE DOSTUNUZA

HEDİYE ETMEK İÇİN EN İDEAL YOL

50 ADET KİTAP BASIMI YAPIYORUZ

Tescil, günümüz yayıncılık dünyasının en önemli olgusu ve bu süreçte İkinci Adam Yayınları olarak yanınızda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Diyelim ki yazmış olduğunuz bir teziniz, romanınız ya da şiir kitabınız mevcut ve siz eserinizi kendi adınıza resmi olarak tescillemek istiyorsunuz, eşinize dostunuza az adet de olsa hediye etmek istiyorsunuz; “Az Adetli Yayın Paketi” böyle bir durumda tam da size göre bir paket!

Az Adetli Yayın Paketi sisteminde size hiçbir işlem yaptırılmadan kitabınız için Kültür Bakanlığı'na ISBN başvurusu gerçekleştiriliyor ve kitabınızın bandrolü İkinci Adam Yayınları tarafından alınıyor, dolayısıyla eserinizin Kültür Bakanlığı’nda bir yayın tarihi oluşuyor ve eseriniz resmi makamlarca da tescillenmiş oluyor.

Sistemin değerli yazarlarımıza getirilerinden biri de şu ki, Az Adetli Yayın Paketi sayesinde noterlere çok yüksek meblağlar ödemenize hiç ama hiç gerek kalmıyor.

ÇOK ÖZEL FİYATLAR SUNUYORUZ

Az Adetli Yayın Paketi'miz yazarlarımıza sunduğumuz özel fiyatlarla birlikte en gözde paketlerimizden birisi.

80 kitap sayfasına kadar düz metinden oluşan 50 adet dosya başvurunuz için 1500 TL, ödeme yapıyorsunuz.

Bu fiyatlara editöryel hizmet dışındaki tüm hizmetlerimiz dahil.

Dilerseniz 50 adet kitabın tamamını kendiniz alabiliyorsunuz, dilerseniz de internet sitelerinde satılması için kendinize 5-10 adet alıp gerisini bize bırakıyorsunuz.

AZ ADETLİ BASKI PAKETİ’NE DAHİL OLANLAR

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, Az Adetli Baskı Paketi’nin içerisinde editöryel hizmet yer almamaktadır. Editöryel hizmet almak isteyen yazarlarımız kelimesi 0,03 TL'den kitaplarının editörlük hizmetini yayınevimize yaptırtabilirler. Bununla birlikte Az Adetli Yayın Paketi’nde kitabınızın ISBN/ Bandrol alımı yayınevimiz tarafından gerçekleştirilir. Yine kitabınızın kapak tasarımı ve dizgisi de İkinci Adam Yayınları kalitesiyle hazırlanır. Eseriniz üzerinde düzeltme yapmak isterseniz, ilk yapılan çalışmanın ardından yeni bir çalışma daha talep edebiliyorsunuz.

AZ ADETLİ YAYIN PAKETİ'NE NELER DAHİL?


MERAK ETTİKLERİNİZ Mİ VAR?

Yayın uzmanlarımızla iletişim kurun, merak ettiğiniz tüm sorularınızı anında yanıtlayalım!

Telefonla ulaşmak için:

(216) 345 95 66
(216) 337 77 30

Whatsapp Hattımız:

0544 345 95 66

E-postalarınız için: ikinciadambasvuru@gmail.com

Daha ayrıntılı iletişim bilgiler için lütfen tıklayın.