NEDEN BİZ?

Bizi Tercih Etmenizi Tavsiye Ediyoruz Çünkü; Artık yalnızca bir yayınevi değiliz; her geçen gün daha da büyüyen güçlü bir oluşumuz.

Bizi Tercih Etmenizi Tavsiye Ediyoruz Çünkü; Edebiyat dünyasına gerçek yazarlar kazandırma yetisine sahibiz.

devamı

REKLAM VE TANITIM DESTEĞİ

İkinci Adam Yayınları olarak yazarlarımızın kitaplarının başarılı olması için hemen her türlü çalışmayı gerçekleştiriyoruz.

Sizleri kitap dünyasının en başarılı ve fiyatı en uygun menajerleriyle tanıştırdığımız gibi yazılı ve görsel basında adınızın geçmesi için en uygun şartları da hazırlıyoruz...

devamı

DAĞITIM VE SATIŞ

Yayınevimiz Türkiye'nin en büyük dağıtım firmaları olan, FİNAL DAĞITIM, PREFİX ve ALFA DAĞITIM ile çalışmaktadır.

Kitaplarınızın tanıtım bültenleri D&R, Remzi, Nezih, Alkım, Kitapsan, Kabalcı, İmge, Mephisto, Seyhan, Ada Kitap, Bursa Kültür Merkezi, Dost Kitapevleri ve bu gibi büyük kitabevleriyle birlikte...

devamı

FUAR ORGANİZASYONLARI

Özellikle üniversite ve liseleri gençler arasında sevilen ve ilgiyle takip edilen bir yazar kadrosuna sahip bulunan İKİNCİ ADAM YAYINLARI 31.İSTANBUL TÜYAP KİTAP FUARI’nda yazarlarıyla birlikte uzun kuyruklar oluşturdu.

devamı

YAZAR MENAJERLİĞİ / BASIN DANIŞMANI

İkinci Adam Yayınları olarak sosyal medyayı oldukça aktif bir şekilde kullanıyor, yazar menajerliğinden faydalanmak isteyen yazarlarımızı kendileriyle en uygun şartlarda çalışabilecek menajerlere yönlendirmeye çalışıyoruz.

devamı

SOSYAL MEDYA

Sosyal medyayı, Facebook ve Twitter'ı aktif olarak kullanıyor, sürekli büyüyüp gelişen sosyal ağalara her geçen gün daha da ısınıyoruz.

devamı

PROFESYONEL EDİTÖRYEL HİZMET

Kadromuzda bulunan seçilmiş ve denenmiş, işinin ehli uzman editörlerimiz çalışmanızın eksiksiz ve hatasız bir kitap olarak yayınlanması için gerekli olan tüm düzeltmeleri, sizin onayınızı da alarak gerçekleştirirler ve çok kısa bir süre içerisinde bize ulaştırmış olduğunuz dosya baskıya hazır hâle gelir.

devamı

GÖZ KAMAŞTIRAN TASARIMLAR

Kitap kapağı, kitabın görselliğidir. Okuyucunun dikkatini çekebilecek güzel bir isim ve bu isme uygun iyi bir kitap kapağı tasarımı, okuyucunun kitapla ilgilenmesini sağlayabilecek en etkili yoldur.

İkinci Adam Yayınları'nın tüm kapak ve iç sayfa tasarımları işinin uzmanı profesyonel tasarımcılar tarafından hazırlanır.

devamı

KİTABINIZIN SATIŞINI TAKİP EDİN!

Sitemizde yazar girişi bölümünde kullanmak üzere yazarlarımıza bir şifre veriyoruz ve yazarlarımız bu şifre ile yazar girişi bölümüne girerek kitaplarıyla ilgili tüm süreci online olarak gerçek zamanlı takip edebiliyorlar.

devamı